Stockholms Bowlingförbund

Utvecklat av     Meriq

Anmälda lag för Mixed-DM 2009/2010

Tillbaka

Följande lag är anmälda till Mixed-DM 2009/2010:

  Namn Klubb Klass Start
1. Anette Blomquist NBC Gullmarsplan BC B Torsdagen den 1 april 16:00
  Stefan Blomquist NBC Gullmarsplan BC    
2. Anna Andersson B-K Eva B Fredagen den 2 april 12:00
  Christer Rylander Högdalens BK    
3. Ann-Charlotte Sallborg Olofsson Nynäshamns BS B Söndagen den 4 april 10:00
  Simon Sallborg SK Nova    
4. Anneli Juhlin NBC Gullmarsplan BC A Torsdagen den 1 april 16:00
  Thomas Åhlén Turebergs IF    
5. Annelie Nylund Hammarby IF BF B Söndagen den 4 april 13:00
  Charles Nylund Hammarby IF BF    
6. Annika Kilander Sundbybergs IK A Lördagen den 10 april 14:00
  Mikael Gibbemark Sundbybergs IK    
7. Ann-Ki Larsson Carlsson Hammarby IF BF A Torsdagen den 25 mars 20:15
  Mikael Sandberg AIK    
8. Ann-Sofie Asplund DN-Expressens IF B Söndagen den 7 mars 10:00
  Rolf Broström DN-Expressens IF    
9. Birgitta Heron Hammarby IF BF B Lördagen den 10 april 14:00
  Göran Ahlstrand Hammarby IF BF    
10. Caroline Innergård Hammarby IF BF A Lördagen den 10 april 14:00
  Peter Sainio Hammarby IF BF    
11. Caroline Jonsson B-K Eva A Torsdagen den 25 mars 20:15
  Ian Robinson AIK    
12. Catrin Näslund United BC B Måndagen den 5 april 13:00
  Roger Tocklin United BC    
13. Christina Källmark BK Mistral B Lördagen den 6 mars 13:00
  Christopher Nybom Åkeshovs BK    
14. Christina Trujillo B-K Eva A Torsdagen den 25 mars 20:15
  Pål Stål AIK    
15. Emma Wänéus Hammarby IF BF Junior Lördagen den 3 april 13:00
  Patrik Hillborg Hammarby IF BF    
16. Eva Wahrberg Hammarby IF BF B Lördagen den 10 april 14:00
  Peter Dannfeldt Hammarby IF BF    
17. Ewa-Lena Altenfors Hammarby IF BF B Lördagen den 6 mars 13:00
  Sven Altenfors Hammarby IF BF    
18. Eva-Mie Stålnacke Nynäshamns BS B Söndagen den 4 april 10:00
  Leif Stålnacke Nynäshamns BS    
19. Gerd Lundqvist Hammarby IF BF B Torsdagen den 1 april 16:00
  Göran Lundqvist Hammarby IF BF    
20. Hanna Hjortbrink Älvsjö/Hook BK B Lördagen den 3 april 13:00
  Anders Carlsson Älvsjö/Hook BK    
21. Jessica Örnberg Sundbybergs IK B Lördagen den 10 april 14:00
  Kim Wikman Sundbybergs IK    
22. Lena Sulkanen B-K Eva A Torsdagen den 25 mars 20:15
  Christer Eklund BK Amiki    
23. Lena Thurn Hammarby IF BF A Lördagen den 10 april 14:00
  Bo Collinge Hammarby IF BF    
24. Madelene Gimhag Värtans IK B Lördagen den 10 april 14:00
  Jonas Gimhag Hammarby IF BF    
25. Rakel Norberg Hammarby IF BF A Torsdagen den 25 mars 20:15
  Tommy Blom Hammarby IF BF    
26. Sabina Sallborg Nynäshamns BS Junior Söndagen den 4 april 10:00
  Henrik Stålnacke Nynäshamns BS    
27. Sofia Pettersson Hammarby IF BF Junior Lördagen den 3 april 13:00
  Linus Pettersson Djurgårdens IF Bowlingförening    
28. Susanne Olsson Hammarby IF BF A Fredagen den 2 april 12:00
  Karl-Johan Mattsson BK Råsunda Bowling    
29. Tarja Karlsson BK Wäsbygnistan B Fredagen den 2 april 12:00
  Lars-Erik Karlsson Sigma BK    
30. Therése Norberg Hammarby IF BF Junior Lördagen den 3 april 13:00
  Jesper Lindgren Åkeshovs BK    
31. Ulla Sundqvist Sävkvist DN-Expressens IF B Söndagen den 7 mars 10:00
  Leif Sävkvist DN-Expressens IF    
32. Vavva Gimhag Hammarby IF BF A Lördagen den 10 april 14:00
  Mikael Gimhag Hammarby IF BF    
33. Åsa Wetterlund Sundbybergs IK A Lördagen den 10 april 14:00
  Håkan Dahlsten Sundbybergs IK